Ми вдячні Вам за вибір ТМ Thermopads.

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється в тому випадку, якщо сума покупки перевищує 2500,00 грн., менше цієї суми — вартість доставки розраховується за тарифами перевізника, а по Києву становить 50,00 грн.

Доставка продукції по місту Київ здійснюється протягом 48 годин (можливо протягом дня) з моменту узгодження замовлення. Доставка і передача товару відбувається на основі супровідних документів, в яких одержувач ставить відмітку про отримання замовлення.

Завжди вимагайте від представника компанії документи, що підтверджують покупку продукції (видаткову накладну, гарантійний талон).

Вартість доставки включається в товарно супровідні документи і оплачується покупцем в момент доставки продукції представнику компанії при оплаті готівкою, при оплаті безготівковим розрахунком в момент оплати загальної суми продукції.

Доставка продукції в регіони України:

Доставка в будь-який регіон України на суму менше 2500 грн. відбувається на платній основі відповідно графіку доставки, маршруту і тарифів кур’єрської доставки (САТ, Гюнсел, Нова Пошта, Нічний Експрес, Ваш Час). Вартість доставки розраховується оператором кур’єрської служби та оплачується покупцем по транспортній декларації в момент отримання вантажу.

Доставка продукції по Україні відбувається переважно в 1-2 днів з моменту узгодження замовлення відповідно графіку і маршруту кур’єрської доставки. Всі товари, відправлені нами кур’єрською доставкою обов’язково страхуються, щоб в результаті псування або втрати продукції кур’єрською доставкою, була повністю компенсована його вартість, тому ви можете не турбуватися, про те що Ваш товар буде загублений або пошкоджений.

У разі повернення продукції, покупець оплачує вартість доставки (послуг перевізника), також в разі заміни продукції, покупець несе витрати по його доставці.

У разі повернення товару внаслідок браку або інших причин, пов’язаних з виною виробника або продавця, вартість витрат повернення покладається на продавця.

ОПЛАТА

Оплата за товар здійснюється в національній валюті України. Оплата за поставлену продукцію відбувається шляхом 100% передоплати згідно виставленого рахунку-фактури, перерахуванням коштів на поточний рахунок компанії, в строк не пізніше 3-х банківських днів.

Умови оплати: передоплата, відстрочка платежу, по факту поставки обговорюються в кожному випадку індивідуально з менеджером компанії.

У разі оптових поставок в роздрібну мережу, монтажним організаціям, оптовим замовникам, оплата відбувається згідно з договором з обумовленими знижками і умовами оплати.

Оплата вважається виконаною з моменту зарахування грошових коштів на поточний рахунок компанії.

Після оплати продукції повідомте менеджера компанії, після підтвердження оплати продукція буде відвантажена зі складу.

При відвантаженні продукції компанія надає наступні документи: видаткову накладну; податкову накладну; рахунок; гарантійний талон.

Від покупця необхідно надати: свідоцтво реєстрації; ІПН; оригінал довіреності.