Компанія Thermopads (Термопадс) лідер в області електричних технологій.
Головний офіс продажів і маркетингу компанії Thermopads розташований в Ascot Count, Лондон. Завод розташований в м. Хайдарабад (Індія), його площа 4645 кв.м. Завод має новітнє обладнання, конструкторське бюро, лабораторії технічного контролю, виробничі потужності дозволяють випускати кращі в світі нагрівальні системи.

Компанія «Thermopads» поставляє 95% своєї продукції на експорт по всьому світу: в Австрію, Бельгію, Данію, Францію, Фінляндію, Німеччину, Італію, Йорданію, Японію, Корею, Малайзію, Нідерланди, Норвегію, Австралію, Нову Зеландію, Швецію, Іспанію.

Завод випускає продукцію для комерційного і промислового сегмента.

Для комерційного застосування — це нагрівальні кабелі Thermopads (Термопадс) і нагрівальні мати Thermopads (Термопадс) для системи Тепла підлога, для антикригових систем та систем сніготанення.

Для промислового застосування — це спеціальні нагрівальні кабелі для обігріву трубопроводів і резервуарів, приладів, технологічного обладнання і різних пристроїв, для перекачування нафти і нафтопродуктів усіх видів, в тому числі, у вибухонебезпечних зонах (підтримання температури, захист від замерзання).

Політика компанії спрямована на досягнення високої якості продукції, на задоволення запитів покупців шляхом постійного вдосконалення технологій і методів роботи, на створення досконалої Системи Управління Якістю.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ Thermopads (Термопадс).

Компанія Thermopads заснована в 1978 році. Спочатку компанія Thermopads входила до складу концерну «Thermo Group Company», надійного партнера транснаціональної корпорації International Business Machines, більше відома як IBM (заснована 16 липня 1911, в штаті Нью-Йорк).

Корпорація International Business Machines відомий у всьому світі виробник і постачальник електротехнічного обладнання.

Концерн «Thermo Group Company» зробив величезний внесок у спільні проекти на замовлення уряду США, за що президент США Білл Клінтон 09 квітня 1999 році вручив премію «Краща в світі інноваційна технологія» в проектах IBM Corparation.

1986 рік — засновано конструкторське бюро «Thermosystems Pvt. Ltd ».

Основні завдання компанії:

  • Проектування «під ключ» систем обігріву;
  • Розробка обігрівачів для судин, резервуарів, нагрівальних панелей складної форми;
  • Проводить дослідження для газоконденсату;
  • Розробка родовищ нафти, що пролягають в різних пластах з різними фізико-хімічними властивостями;
  • Працює спільно з компанією Aube, розробником електронних термостатів для побутових і промислових систем обігріву.
  • Створює окремий напрямок ( «Thermocables Ltd.») з виробництва кабельно-провідникової продукції: сигнального кабелю, термопари, телефонного кабелю, негорючого кабелю, проводів високотемпературного застосування.

1988 рік — компанія отримала дозвіл розмістити знак якості на продукцію — Baseta, (використання нагрівального кабелю у вибухонебезпечних зонах).

C 2000 року завод Thermopads почав надавати послуги з очищення стічних вод, виготовлення абсорбентів, пластифікаторів, Де — фторованих рослин, фільтри.

Пріоритети політики ТМ Thermopads — це постійне вдосконалення якості продукції та впровадження передових технологій, застосування сучасного обладнання. Продукція ТМ Thermopads (тепла підлога, антиобмерзання і сніготанення) — це надійне нагрівальне і опалювальне обладнання, яке відповідає всім стандартам і задовольняє найсуворіші вимоги клієнтів. З метою підвищення стандартів якості проводиться постійне тестування продукції. Концерн Термопадс впровадив унікальну внутрішню систему гарантії якості, яка реалізується на всіх етапах виробничої і реалізаційної діяльності. Така система дозволяє надавати 30 річну гарантію якості кінцевого покупця.

Завдяки ефективному впровадженню систем контролю якості, екологічності та безпеки концерн Thermopads має ряд міжнародних сертифікатів: ISO 9001 (стандарт систем менеджменту якості), ISO 14001 (система екологічного менеджменту) і OHSAS 18001 (системи менеджменту охорони і безпеки праці), які видані світовим лідером в області сертифікації — Бюро Верітас.

Висока якість продукції ТМ Thermopads досягається завдяки застосуванню сучасного високотехнологічного обладнання:
** австрійська екструзионная лінія;
** лінії по виробництву електротехнічних елементів з США;
** обладнання з випуску заземлений і металевих елементів з Німеччини;
** роботизована складальна лінія; ** вузол тестування і фінальної перевірки якості з Фінляндії, що забезпечують відповідність продукції найсуворішим вимогам.


Великий асортимент нагрівальної продукції Thermopads дозволяє розв’язати низку завдань по електричному обігріву. Нагрівальна продукція використовується для основного або допоміжного опалення приміщень.