Постачальник електричної теплої підлоги Thermopads

+380687171712 info@steo.in.ua

Корзина покупок (0)

Thermopads (Термопадс)

 

це продукція світового рівня з урахуванням усіх ваших вимог. Продукція від компанії Термопадс – лідер у галузі електричних технологій. Це спільне виробництво, де головний офіс продажів і маркетингу компанії знаходиться у Великій Британії в Ascot Count, Лондон, а саме виробництво розташоване в Хайдарабад (Індія). Площа заводу складає 4645 кв. У заводу найновіше обладнання, конструкторське бюро, лабораторії технічного контролю, виробничі потужності дозволяють випускати найкращі у світі нагрівальні системи.

Компанія Thermopads постачає 95% своєї продукції на експорт у всьому світі: в Австрію, Бельгію, Данію, Францію, Фінляндію, Німеччину, Італію, Йорданію, Японію, Корею, Малайзію, Нідерланди, Норвегію, Австралію, Нову Зеландію, Швецію, Іспанію та інші . Завод виробляє продукцію для комерційного та промислового сегменту.


Для комерційного застосування


- це нагрівальні кабелі Thermopads (Термопадс) та нагрівальні мати Thermopads (Термопадс) для системи Тепла підлога, для антильдитних систем та систем сніготанення.


Для промислового застосування

— це спеціальні нагрівальні кабелі для обігріву трубопроводів та резервуарів, приладів, технологічного обладнання та різних пристроїв для перекачування нафти та нафтопродуктів усіх видів, у тому числі у вибухонебезпечних зонах (підтримка температури, захист від замерзання).

 

Політика компанії спрямована на досягнення високої якості продукції, задоволення запитів покупців шляхом постійного вдосконалення технологій та методів роботи, створення досконалої Системи Управління Якістю.

 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ Thermopads (Термопадс).

Компанія Thermopads заснована у 1978 році. Спочатку компанія Thermopads входила до складу концерну Thermo Group Company, надійного партнера транснаціональної корпорації International Business Machines, відоміша як IBM (заснована 16 липня 1911 року, в штаті Нью-Йорк).

Корпорація International Business Machines відомий у всьому світі виробник та постачальник електротехнічного обладнання. Концерн Thermo Group Company зробив величезний внесок у спільні проекти на замовлення уряду США, за що президент США Білл Клінтон 09 квітня 1999 року вручив премію Найкраща у світі інноваційна технологія у проектах IBM Corparation. 1986 - засновано конструкторське бюро Thermosystems Pvt. Ltd».

 

Основні завдання компанії:
Проектування "під ключ" систем обігріву;
розробка обігрівачів для судин, резервуарів, панелей нагрівальних складної форми;
Здійснює дослідження для газоконденсату;
Розробка родовищ нафти, що пролягають у різних пластах із різними фізико-хімічними властивостями;


Працює разом із компанією Aube, розробником електронних термостатів для побутових та промислових систем обігріву.

Створює окремий напрямок (Thermocables Ltd.) з виробництва кабельно-провідникової продукції: сигнального кабелю, термопари, телефонного кабелю, негорючого кабелю, проводів високотемпературного застосування.

1988 рік – компанія отримала дозвіл розмістити знак якості на продукцію – Baseta (використання нагрівального кабелю у вибухонебезпечних зонах).

З 2000 року завод Thermopads почав надавати послуги з очищення стічних вод, виготовлення абсорбентів, пластифікаторів, де - фторованих рослин, фільтри.

 

Пріоритети політики ТМ Thermopads – це постійне вдосконалення якості продукції та запровадження передових технологій, застосування сучасного обладнання.

 

Продукція ТМ Thermopads (тепла підлога, антиобмерзання та сніготанення) – це надійне нагрівальне та опалювальне обладнання, що відповідає всім стандартам та задовольняє найсуворіші вимоги клієнтів. З метою підвищення стандартів якості, проводиться постійне тестування продукції. Концерн Термопадс впровадив унікальну внутрішню систему гарантії якості, що реалізується на всіх етапах виробничої та реалізаційної діяльності. Така система дозволяє надавати 30-річну гарантію якості кінцевого покупця. Завдяки ефективному впровадженню систем контролю якості, екологічності та безпеки концерн Thermopads має низку міжнародних сертифікатів: ISO 9001 (стандарт систем менеджменту якості), ISO 14001 (система екологічного менеджменту) та OHSAS 18001 (системи менеджменту охорони та безпеки праці), видані світовим лідером сертифікації - Бюро Верітас.

 

Висока якість продукції ТМ Thermopads досягається завдяки використанню сучасного високотехнологічного обладнання:

австрійська екструзійна лінія;
лінії з виробництва електротехнічних елементів із США;
обладнання з випуску заземлених та металевих елементів з Німеччини;
роботизована складальна лінія;
вузол тестування та фінальної перевірки якості з Фінляндії, що забезпечують відповідність продукції найсуворішим вимогам.

 

Великий асортимент нагрівальної продукції Thermopads дозволяє вирішити низку завдань з електричного обігріву.