Постачальник електричної теплої підлоги Thermopads

+380687171712 info@steo.in.ua

Корзина покупок (0)

Доставка продукції в регіони України


Доставка продукції по Україні Новою поштою безкоштовна і відбувається переважно в 1-2 днів з моменту узгодження замовлення відповідно графіку і маршруту кур’єрської доставки. Всі товари, відправлені нами кур’єрською доставкою обов’язково страхуються, щоб в результаті псування або втрати продукції кур’єрською доставкою, була повністю компенсована його вартість, тому ви можете не турбуватися, про те що Ваш товар буде загублений або пошкоджений.

У разі повернення продукції, покупець оплачує вартість доставки (послуг перевізника), також в разі заміни продукції, покупець несе витрати по його доставці. У разі повернення товару внаслідок браку або інших причин, пов’язаних з виною виробника або продавця, вартість витрат повернення покладається на продавця.


ОПЛАТА

Оплата за товар здійснюється в національній валюті України. Оплата за поставлену продукцію відбувається шляхом 100% передоплати згідно виставленого рахунку-фактури, перерахуванням коштів на поточний рахунок компанії, в строк не пізніше 3-х банківських днів.


Умови оплати:

  • передоплата,
  • оплата при отриманні товару,
  • по факту поставки обговорюються в кожному випадку індивідуально з менеджером компанії.


У разі оптових поставок в роздрібну мережу, монтажним організаціям, оптовим замовникам, оплата відбувається згідно з договором з обумовленими знижками та умовами оплати.

Оплата вважається виконаною з моменту зарахування грошових коштів на поточний рахунок компанії.Після оплати продукції повідомте менеджера компанії, після підтвердження оплати продукція буде відвантажена зі складу.

При відвантаженні продукції компанія надає наступні документи: видаткову накладну; рахунок; гарантійний талон.

Від покупця необхідно надати: свідоцтво реєстрації; оригінал довіреності.