Документ без названия
Документ без названия 093 373 58 88
 068 717 17 12


Безкоштовна доставка по Україні

Замовити дзвінок

Приймаємо замовлення 24/7

Ми вдячні Вам за вибір ТМ Thermopads.

На постійній основі у нас безкоштовна доставка по Україні Новою поштою та кур»єром по м. Києву. Доставка продукції по місту Київ здійснюється протягом 48 годин (можливо протягом дня) з моменту узгодження замовлення. Доставка і передача товару відбувається на основі супровідних документів, в яких одержувач ставить відмітку про отримання замовлення.

Завжди вимагайте від представника компанії документи, що підтверджують покупку продукції (видаткову накладну, гарантійний талон).

Доставка продукції в регіони України:

Доставка продукції по Україні Новою поштою безкоштовна і відбувається переважно в 1-2 днів з моменту узгодження замовлення відповідно графіку і маршруту кур’єрської доставки. Всі товари, відправлені нами кур’єрською доставкою обов’язково страхуються, щоб в результаті псування або втрати продукції кур’єрською доставкою, була повністю компенсована його вартість, тому ви можете не турбуватися, про те що Ваш товар буде загублений або пошкоджений.

У разі повернення продукції, покупець оплачує вартість доставки (послуг перевізника), також в разі заміни продукції, покупець несе витрати по його доставці. У разі повернення товару внаслідок браку або інших причин, пов’язаних з виною виробника або продавця, вартість витрат повернення покладається на продавця.

ОПЛАТА

Оплата за товар здійснюється в національній валюті України. Оплата за поставлену продукцію відбувається шляхом 100% передоплати згідно виставленого рахунку-фактури, перерахуванням коштів на поточний рахунок компанії, в строк не пізніше 3-х банківських днів. Умови оплати: передоплата, оплата при отриманні товару, по факту поставки обговорюються в кожному випадку індивідуально з менеджером компанії. У разі оптових поставок в роздрібну мережу, монтажним організаціям, оптовим замовникам, оплата відбувається згідно з договором з обумовленими знижками та умовами оплати.

Оплата вважається виконаною з моменту зарахування грошових коштів на поточний рахунок компанії.Після оплати продукції повідомте менеджера компанії, після підтвердження оплати продукція буде відвантажена зі складу. При відвантаженні продукції компанія надає наступні документи: видаткову накладну; рахунок; гарантійний талон. Від покупця необхідно надати: свідоцтво реєстрації; ІПН; оригінал довіреності.

 

 

Документ без названия

04080, Україна, Київ,

вулиця Вікентія Хвойки, 10

+38093 373 5888

+38068 717 1712

Гарантія

Повернення та обмін