Документ без названия
Документ без названия 093 373 58 88
 068 717 17 12


Безкоштовна доставка по Україні

Замовити дзвінок

Приймаємо замовлення 24/7

Компанія Thermopads (Термопадс) лідер в області електричних технологій.

Головний офіс продажів і маркетингу компанії Thermopads розташований в Ascot Count, Лондон. Завод розташований в м. Хайдарабад (Індія), його площа 4645 кв.м. Завод має новітнє обладнання, конструкторське бюро, лабораторії технічного контролю, виробничі потужності дозволяють випускати кращі в світі нагрівальні системи.

Компанія «Thermopads» поставляє 95% своєї продукції на експорт по всьому світу: в Австрію, Бельгію, Данію, Францію, Фінляндію, Німеччину, Італію, Йорданію, Японію, Корею, Малайзію, Нідерланди, Норвегію, Австралію, Нову Зеландію, Швецію, Іспанію. Завод випускає продукцію для комерційного і промислового сегмента.

Для комерційного застосування — це нагрівальні кабелі Thermopads (Термопадс) і нагрівальні мати Thermopads (Термопадс) для системи Тепла підлога, для антикригових систем та систем сніготанення.

Для промислового застосування — це спеціальні нагрівальні кабелі для обігріву трубопроводів і резервуарів, приладів, технологічного обладнання і різних пристроїв, для перекачування нафти і нафтопродуктів усіх видів, в тому числі, у вибухонебезпечних зонах (підтримання температури, захист від замерзання).

Політика компанії спрямована на досягнення високої якості продукції, на задоволення запитів покупців шляхом постійного вдосконалення технологій і методів роботи, на створення досконалої Системи Управління Якістю.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ Thermopads (Термопадс).

Компанія Thermopads заснована в 1978 році. Спочатку компанія Thermopads входила до складу концерну «Thermo Group Company», надійного партнера транснаціональної корпорації International Business Machines, більше відома як IBM (заснована 16 липня 1911, в штаті Нью-Йорк).

Корпорація International Business Machines відомий у всьому світі виробник і постачальник електротехнічного обладнання. Концерн «Thermo Group Company» зробив величезний внесок у спільні проекти на замовлення уряду США, за що президент США Білл Клінтон 09 квітня 1999 році вручив премію «Краща в світі інноваційна технологія» в проектах IBM Corparation. 1986 рік — засновано конструкторське бюро «Thermosystems Pvt. Ltd ».

Основні завдання компанії:

Проектування «під ключ» систем обігріву;

Розробка обігрівачів для судин, резервуарів, нагрівальних панелей складної форми;

Проводить дослідження для газоконденсату;

Розробка родовищ нафти, що пролягають в різних пластах з різними фізико-хімічними властивостями;

Працює спільно з компанією Aube, розробником електронних термостатів для побутових і промислових систем обігріву.

Створює окремий напрямок ( «Thermocables Ltd.») з виробництва кабельно-провідникової продукції: сигнального кабелю, термопари, телефонного кабелю, негорючого кабелю, проводів високотемпературного застосування.

1988 рік — компанія отримала дозвіл розмістити знак якості на продукцію — Baseta, (використання нагрівального кабелю у вибухонебезпечних зонах).

C 2000 року завод Thermopads почав надавати послуги з очищення стічних вод, виготовлення абсорбентів, пластифікаторів, Де — фторованих рослин, фільтри.

Пріоритети політики ТМ Thermopads — це постійне вдосконалення якості продукції та впровадження передових технологій, застосування сучасного обладнання. Продукція ТМ Thermopads (тепла підлога, антиобмерзання і сніготанення) — це надійне нагрівальне і опалювальне обладнання, яке відповідає всім стандартам і задовольняє найсуворіші вимоги клієнтів. З метою підвищення стандартів якості проводиться постійне тестування продукції. Концерн Термопадс впровадив унікальну внутрішню систему гарантії якості, яка реалізується на всіх етапах виробничої і реалізаційної діяльності. Така система дозволяє надавати 30 річну гарантію якості кінцевого покупця. Завдяки ефективному впровадженню систем контролю якості, екологічності та безпеки концерн Thermopads має ряд міжнародних сертифікатів: ISO 9001 (стандарт систем менеджменту якості), ISO 14001 (система екологічного менеджменту) і OHSAS 18001 (системи менеджменту охорони і безпеки праці), які видані світовим лідером в області сертифікації — Бюро Верітас.

Висока якість продукції ТМ Thermopads досягається завдяки застосуванню сучасного високотехнологічного обладнання:

** австрійська екструзионная лінія;

** лінії по виробництву електротехнічних елементів з США;

** обладнання з випуску заземлений і металевих елементів з Німеччини;

** роботизована складальна лінія;

** вузол тестування і фінальної перевірки якості з Фінляндії, що забезпечують відповідність продукції найсуворішим вимогам.

Великий асортимент нагрівальної продукції Thermopads дозволяє розв’язати низку завдань по електричному обігріву. Нагрівальна продукція використовується для основного або допоміжного опалення приміщень.

 

 

Документ без названия

04080, Україна, Київ,

вулиця Вікентія Хвойки, 10

+38093 373 5888

+38068 717 1712

Гарантія

Повернення та обмін